Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbal muži: Hustopeče - Spálov 1:0

5. 3. 2013

V přeloženém duelu zimního turnaje Silver Cup v Hranicích se v sobotu od 17:00 utkali naši muži s týmem Spálova. Spálov hraje na Novojičínsku stejnou soutěž jako Hustopeče - tedy okresní přebor. Společný má s našimi fotbalisty i počet 12 bodů po podzimní části.

Už podle těchto informací se dalo předpokládat, že půjde o velice vyrovnaný duel. To se v průběhu prvního poločasu potvrdilo a i díky viditelné nerozehranosti obou mužstev moc šancí k vidění nebylo. Za zmínku stojí snad jen závar po rohovém kopu před brankou Spálova, kdy míč dvakrát poskočil na břevně.

Začátek druhého poločasu se ovšem mnohem více vydařil spálovským fotbalistům a ti mohli jít několikrát do vedení. Dvakrát je ovšem zastavila branková konstrukce a s dalšími pokusy si poradil Mirek Plesník, jistota v hustopečské brance.

Hustopeče se do té doby dopředu příliš neprosazovaly, ale v 70. minutě po dlouhém autovém vhazování dostal ke sklepnutému balónu Karel Horák a z 10 metrů poslal míč přesně k tyči - 1:0. To značně zaskočilo fotbalisty Spálova a od té doby začali kupit chyby v rozehrávce. I díky tomu Hustopeče vyrovnaly hru a dostávaly se do dalších šancí. Do konce zápasu však již branka nepadla a zápas tak skončil vítězstvím Hustopeč 1:0.  

Sestava:

Plesník M. - Kundrát Z., Horák Z. ml., Matyásek Z., Janovský P. - Horák M., Gerla L.(k), Fidermák T., Bezděk M. - Valentovič P., Kubáč L.

Střídali: Horák K., Pavlištík Jos., Heryán M.

Trenér: Zdeněk Horák  

 

Příští zápas:

Ne   10.3.   14:30     Hustopeče - Mrlínek

 

V prvním zápase remizovaly Hustopeče s mužstvem Kladerub 1:1. Branku vstřelil Zdeněk Horák ml. Druhý zápas se kvůli sněhovým přívalům odložil na zatím neznámý termín. Po dvou zápasech mají hustopečští 4 body a tabulka turnaje vypadá takto:

Tabulka Silver Cup:


1. Mrlínek ..................... 8 bodů - 4 zápasy
2. Kladeruby ................ 5 bodů - 3 zápasy
3. Hustopeče .............. 4 body - 2 zápasy
4. Spálov .....................  4 body - 3 zápasy
5. Klokočov .................. 3 body - 3 zápasy
6. Hranice-ml. dor. ...... 0 bodů - 3 zápasy

 

Více info zde

Vložil: Josef Pavlištík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář